KGbendruomene-logotipas

Gyvasis rožinis

2018 Viešpaties metais

Apr 1 8 „Aš esu Alfa ir Omega“, – sako Viešpats Dievas, kuris yra, kuris buvo ir kuris ateis, Visagalis.

 

I LAIKOTARPIS (sausis, vasaris, kovas) ⇔ II LAIKOTARPIS ⇔ III LAIKOTARPIS ⇔ IV LAIKOTARPIS  

⇔ 12 MĖNESIŲ

I DALIS. DŽIAUGSMO SLĖPINIAI 
1. ApreiškimasRamūnas (Gailestingumo Motinos gr., Kaunas), Vitalija (Kelias gr., Šiauliai)
2. AplankymasAlma (Šv. Ignaco Lojolos gr., Šiauliai)
3. GimimasRūta (Pal.Jurgio Matulaičio gr., Kaunas), Irena (Laudate gr., Šiauliai), Nora (Marijos Taikos Karalienės gr., Klaipėda), Lina (Šv. Ignaco Lojolos gr., Alytus), Rima (Šv. Ignaco Lojolos gr., Alytus)
4. PaaukojimasRita (Metanoja gr., Šiauliai), Onutė (Šv. Ignaco Lojolos gr., Alytus), Jūratė (Šv. Ignaco Lojolos gr., Alytus), Natalija (Metanoja gr., Šiauliai)
5. Atradimas šventyklojeMarytė (Šv. Kazimiero gr., Vilnius), Jolanta (Gailestingumo Motinos gr., Kaunas), Janina (Šv. Ignaco bičiulių bendruomenės gr., Kaunas)

II DALIS. ŠVIESOS SLĖPINIAI 
1. Krikštas JordaneAldona (Šv. Ignaco Lojolos gr., Šiauliai), Valerija (Nebijok gr., Kaunas)
2. Apsireiškimas Kanos vestuvėseGitana (Kelias gr., Šiauliai), Austė (Šv. A. Bobolės gr., Vilnius)
3. Dievo karalystės skelbimas raginant atsiverstiAurelija (Kelias gr., Šiauliai), Auksė (Eucharistinio Jėzaus gr., Panevėžys)
4. AtsimainymasNijolė (Metanoja gr., Šiauliai)
5. Eucharistijos įsteigimasMarytė (Kelias gr., Šiauliai)

III DALIS. KANČIOS SLĖPINIAI 
1. Malda alyvų sodeLiucija J. (Šv. Andriejaus Bobolės gr. , Vilnius), Giedrė (Schema gr., Kaunas)
2. NuplakimasGenovaitė (Vilties gr., Panevėžys)
3. Vainikavimas erškėčiaisDaiva (Šv.Petro Faberio gr., Vilnius), Laima (Šv. Ignaco Lojolos gr., Alytus)
4. Kryžiaus nešimasRoma (Schema gr., Kaunas), Laima J. (Eucharistinio Jėzaus gr., Panevėžys)
5. NukryžiavimasIrena (Šv. Faustinos gr., Vilnius), Marija (Šv. Ignaco Lojolos gr., Alytus), Laima J. (Eucharistinio Jėzaus gr., Panevėžys)
IV DALIS. GARBĖS SLĖPINIAI 
1. PrisikėlimasIrena, Rimgaudas (Pranciškaus Ksavero gr., Kaunas), Virginija G. (Šv. Andriejaus Bobolės gr. , Vilnius)
2. Žengimas į dangųInga M. (K.Sirvydo gr., Anykščiai), Violeta (Metanoja gr., Šiauliai)
3. Šventosios Dvasios atsiuntimasBronislava T. (K.Sirvydo gr. , Anykščiai), Violeta (Metanoja gr., Šiauliai), Genovaitė (Vilties gr., Panevėžys), Vilija (Šv. Ignaco Lojolos gr., Alytus)
4. Marijos paėmimas į dangųRegina (Gailestingumo Motinos gr., Kaunas), Violeta (Metanoja gr., Šiauliai)
5. Marijos vainikavimasDaiva (Laudate gr., Šiauliai)

 

Artėjantys renginiai

Šiuo metu nėra jokių artėjančių renginių.

Mes facebooke