KGbendruomene-logotipas

Kaip tapti bendruomenės nariu

„Norint tapti Krikščioniško gyvenimo bendruomenės nariu, reikia asmeninio pašaukimo. Per laikotarpį, numatytą Bendrosiose normose, kandidatas susipažįsta su KG bendruomenės gyvenimo būdu. Šis laikas duodamas, kad drauge su bendruomene kandidatas galėtų atpažinti savo pašaukimą. Kai sprendimas priimamas ir bendruomenė jį patvirtina, narys įsipareigoja laikinai ir, bendruomenei padedant, bando suvokti, ar gali gyventi KG bendruomenės dvasingumu bei siekti jos tikslų. Po tam tikro laiko, numatyto Bendrosiose normose, narys priima nuolatinį įsipareigojimą.“ (Mūsų Charizma, 10)

Lietuvos krikščioniško gyvenimo bendruomenės nariu galima tapti vienu iš žemiau nurodytų būdų:

  1. a) Grupei žmonių, kurie kartu keliavo ignaciškas dvasines pratybas kasdienybėje ir pareiškė norą geriau pažinti šį dvasingumą, organizuojami specialūs mokymai, padedantys pažinti Bendruomenę ir atpažinti savo pašaukimą į ją.  Taip įsisteigia  nauja grupelė, vėliau tampanti KG bendruomene, kurią pripažįsta nacionalinė bendruomenė.
  2. b) Žmogus, turintis ignaciškų tylos rekolekcijų patirtį ir pajutęs troškimą gyventi šiame dvasingume, individualiai kalbasi su Bendruomenės deleguotais žmonėmis apie savo troškimą bei gavęs kvietimą prisideda prie jau veikiančios vietos bendruomenės.
Artėjantys renginiai

Šiuo metu nėra jokių artėjančių renginių.

Mes facebooke